Народна медицина врятує там, де офіційна безсила

Народна медицина врятує там, де офіційна безсила

У наш час медицина розвивається надшвидкими темпами, але хвороби все одно опиняються на крок попереду науки, на жаль!

Під сумнів ефективність професійного лікування ніхто не ставить, однак бувають випадки, коли прийому одних тільки медикаментів виявляється недостатнім для того, аби впоратися з хворобою.

Тоді на допомогу офіційній медицині приходять нетрадиційні методи лікування, до яких відносяться гомеопатія, фітотерапія (траволікування), мануальна терапія, голковколювання і фунготерапія (лікування грибами), лікування п’явками, бджолами, хіропрактика, остеопатія, масаж та інші дієві методи. Саме такі методи застосовуються фахівцями клініки народної та нетрадиційної медицини «Клініка сестер Похмурських». Статистика свідчить, що в клініці проліковано більше 15 тисяч осіб. Близько 70% з них не допомогли офіційні методи лікування. Натомість після проходження курсу лікування у клініці нетрадиційної медицини більшість пацієнтів одужали, або відчули значне покращення здоров’я.

Як офіційна, так і народна медицина не обіцяють швидкого зцілення, не пропонують панацеї — універсального засобу від всіх хвороб. Для кожного захворювання існують окремі способи і прийоми лікування і правильно поставлений діагноз грає далеко не останню роль у призначенні ефективного лікування. І в офіційній, і в альтернативній медицині присутні такі поняття, як «протипоказання», «побічні ефекти», «індивідуальна непереносимість», «сполучуваність препаратів».

Все це тільки зайвий раз підтверджує спорідненість цих галузей.

При врахуванні того, що офіційна медицина в своєму розпорядженні має новітнє обладнання в стаціонарах, лабораторіях і фізкабінет, варто довірити постановку діагнозу, обстеження саме фахівцям, ну а методи альтернативної медицини будуть гарною підмогою лікуванню призначеного лікарем. Однак, використовуючи для лікування кошти альтернативної медицини, ви не повинні легковажно ставитися до прийому відварів, настоїв тощо. Адже вони так само, як і медикаменти мають протипоказання і вимагають точного дозування сировини і часу приготування. Не варто забувати про це!

Ще варто порадитися з лікарем перед прийомом народних засобів. Серйозне і відповідальне ставлення до прийому препаратів допоможе вам уникнути фатальних непоправних помилок!

Поделитесь новостью с друзьями

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *