Комплексний юридичний супровід діяльності компанії — запорука успішного бізнесу

Управління компанією або приватним бізнесом — це багатоаспектний і складний процес.

Адже для побудови прибуткової роботи підприємства необхідно не тільки раціонально мінімізувати витрати, убезпечити себе від безлічі ризиків, але і створити конкурентоспроможний продукт або запропонувати споживачеві якісну послугу.

Чимало власників бізнесу втратили свої інвестиції із-за створення неправильної структури підприємства або прийняття неефективних управлінських рішень внаслідок необізнаності в правовому регулюванні певних проблемних питань. Крім того, тиск на бізнес з боку контролюючих органів ніяк не зменшується, а навпаки зростає. Так, час від часу хвиля перевірок позбавляє багатьох організацій вивісок, рекламних носіїв, а також певна частина з них змушена припинити свою діяльність через застосування до них захмарних штрафів за порушення оформлення трудових відносин.

Адвокатське об’єднання «Гарант» — https://uv-garant.com.ua/ успішно працюємо на ринку надання юридичних послуг із супроводу бізнесу вже не один рік. Запорукою високої якості роботи безперечно є високопрофесійна та злагоджена команда. Кожен з юристів (консультантів) спеціалізується на певних галузях права, що забезпечує найбільш глибокою опрацювання всіх важливих питань на експертному рівні.

Основний принцип роботи нашого колективу — постійне підвищення рівня професіоналізму (що забезпечується участю в наукових конференціях і внутрішньокорпоративних семінарах). Разом з політикою компанії, яка полягає в наданні послуг на підставах відкритості, чесності, порядності, оперативності та ефективності, це дозволяє надавати клієнтам послуги на найвищому рівні.

Крім того, в роботі з клієнтами головним пріоритетом компанії є збереження комерційної та корпоративної таємниці. Відповідале ставлення до дотримання принципу конфіденційності.

Пам’ятайте! Адвокат не може бути допитаний в суді в якості свідка по обставинам, які стали відомі йому у процесі надання правової допомоги клієнту. Це правило стосується і всіх юристів, оскільки закон забороняє вимагати від будь-яких осіб, які перебувають у трудових відносинах з адвокатським об’єднанням розголошення будь-якої інформації, яка містить адвокатську таємницю.

Безперечно, більшості компаній нераціонально мати юриста, а тим більше адвоката в штаті фірми. Це вимагає створення додаткового робочого місця, а також вимагає додаткових витрат на закупівлю необхідної оргтехніки, дорогої законодавчі бази, а також витрат по нарахуваннях на заробітну плату, що ніяк не заощаджує корпоративний бюджет. Крім того, маючи лише одного юриста, Ви погоджуєтеся на ризик, що він піде у відпустку або захворіє саме в той момент, коли в ньому буде крайня необхідність.

Однак, головним аргументом є те, що один юрист або адвокат не може бути одночасно фахівцем в договірному, корпоративному, податковому праву, в сфері захисту інтелектуальної власності і т.д. Значно вигідніше замовити комплексний юридичний супровід діяльності бізнесу із залученням фахівців в області корпоративного, трудового, цивільного, податкового, господарського, договірного, адміністративного права, а також права інтелектуальної власності.

Поделитесь новостью с друзьями

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *